Uşaklıhafız Denizli Favori Kuyumculuk

 UŞAKLIHAFIZ 1945 den beri...1945'te kurulan Uşaklıhafız Favori Mağazamız o dönemden bu yana Denizli'deki ticari faaliyetini müşteri memnuniyeti, güven ve kalite odaklarıyla sürdürmüştür. Müşterilerimizin beğenerek aldığı,aradığı ve zevkine uygun ürünü seçebileceği,kendini rahat hissedeceği güvenilir bir ortam yaratmaya özen gösterilmiştir. Aynı anlayışla internet mağazacılığına da 2015 yılıyla birlikte giriş yapılmıştır.Mağazamızın Pırlanta ve Elmas Takılar- Mücevher Bölümü

     
Satış Danışmanlarımız yaptıkları işte kendilerini geliştirebilmeleri için İstanbul'dan gelen eğitmen tarafından eğitim alıyorlar.
 SALI GÜNLERİNİN GÖZDESİ TARÇIN GÜNLERİ

Her salı tarçın günleri.. Uşaklıhafız mağazasında her hafta salı günü mağazamız için özel olarak yaptırılmış tarçınlı kurabiyeleri tatmaya bekliyoruz. Her salı sizler için sohbetimize ve dostluğumuza eşlik etmesi için yaptırdığımız kurabiyelerimizi kaçırmamanız dileğiyle..

                           2015 Yılı E-Ticaret Yılı
Mağazamız ticari faaliyetlerine Denizli'de lokal olarak devam ederken bir yandan da e-ticaret e kendi websitemiz ve n11'de mağaza açarak girmiştir. Bu platformlarda da aynı güvenle devam etmesinin faydasını Türkiye genelinde de görmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.